+38 (044) 379 29 63
  info@ulbclub.org
Міжнародна громадська організація
"Українсько-Литовський Бізнес-Клуб"
 
image01
З нами ви знайдете надійних партнерів і підтримку в бізнесі
image01
Ми робимо прибуткові інвестиції безпечними
image01
Ми відкриваємо перед вами нові можливості
image01
З нами ви примножите свій капітал
 • image01
  З нами ви знайдете надійних партнерів і підтримку в бізнесі
 • image02
  Ми робимо прибуткові інвестиції безпечними
 • image03
  Ми відкриваємо перед вами нові можливості
 • image04
  З нами ви примножите свій капітал


Новини

Про УЛБК

«Україні потрібен інвестиційний бум» Нинішні темпи зростання української економіки на рівні 3% вкрай низькі. Україна для повноцінного розвитку треба показувати, як мінімум, 5-10% -й приріст економіки.

«Драйвером даного зростання економіки можуть стати інвестиції в основний капітал», - зазначив Роман Курашов, директор по маркетингу «Метінвест Холдингу», виступаючи вчора на одній з панелей Київського міжнародного економічного форуму. При цьому в країні відбувається зворотний процес: в 2016 р частка інвестицій в основний капітал знизилася до 16%, що призводить до неминучої деіндустріалізації України. «При цьому рівні інвестицій в основний капітал в країні відбувається деградація основних ідей, фондів та інфраструктури, - зазначив пан Курашов. - Якщо ми хочемо побачити економічне зростання, то рівень інвестицій в основний капітал повинен бути не менше 25% ». Наприклад, в Китаї цей показник за останній час був на рівні 40%. В інших розвинених азіатських країнах високі темпи зростання економіки були досягнуті завдяки продуманій інвестиційній політиці. «Відповідно, Україні потрібен інвестиційний бум», - резюмував пан Курашов.

Основні причини, які відштовхують зарубіжного інвестора, не нові - це високий рівень корупції, недотримання базових прав інвестора і політична нестабільність в країні. Більш того, інвестор, який працює в Україні, змушений вибудовувати особливі взаємини з державним залізничним оператором - «Укрзалізницею». Проблеми із забезпеченням вантажних перевезень залізницею гальмують роботу відразу декількох галузей - гірничо-металургійного, агропромислового та інших секторів економіки. У приклад представник «Метінвесту» навів ситуацію на резервному перегоні Комиш-Зоря - Волноваха, який сьогодні використовується в якості основного і єдиного шляху для завезення сировини на промислові майданчики компанії в Маріуполі. «Протягом практично двох років« Укрзалізниця »не може забезпечити вантажоперевезення в необхідних для нас обсягах», - розповідає пан Курашов. Замість 24 пар поїздів на добу компанія отримує лише 16. Через це «Метінвест» змушений знижувати обсяги виробництва продукції і, відповідно, обсяги експорту. А це, в свою чергу, відбивається на рівні валютних надходженнях в Україну і на курсі гривні. «Більш того, ми постійно стикаємося з дефіцитом вантажних вагонів, відсутністю палива і локомотивної тяги, - продовжує пан Курашов, - Страшно уявити, що буде далі з залізничною інфраструктурою».
+38 (044) 379 29 63
info@ulbclub.org
Сopyright © УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ БІЗНЕС-КЛУБ. 2017. Усі права захишено.