+38 (044) 379 29 63
  info@ulbclub.org
Міжнародна громадська організація
"Українсько-Литовський Бізнес-Клуб"
 
image01
З нами ви знайдете надійних партнерів і підтримку в бізнесі
image01
Ми робимо прибуткові інвестиції безпечними
image01
Ми відкриваємо перед вами нові можливості
image01
З нами ви примножите свій капітал
 • image01
  З нами ви знайдете надійних партнерів і підтримку в бізнесі
 • image02
  Ми робимо прибуткові інвестиції безпечними
 • image03
  Ми відкриваємо перед вами нові можливості
 • image04
  З нами ви примножите свій капітал


Новини

Про УЛБК

\"Україна вперше рухається в правильному напрямку\" Іван Міклош, головний економічний радник прем\'єр-міністра України

Іван Міклош, відомий словацький політик і економіст, має, до речі, українське походження, в особливих рекомендацій не потребує. Досить сказати, що він один з основних авторів і ідеологів словацького економічного дива.

В ексклюзивному інтерв\'ю Бізнесу пан Міклош дав оцінку українським реформам і темпам економічного зростання, а також розповів про те, що дозволить Україні стати економічно стійкою і незалежній країною.

- Як ви оцінюєте прогрес українських реформ, в яких напрямках вони найбільш успішні? - За три роки, що минули після Майдану, Україна вперше рухається в правильному напрямку. Вперше приймаються рішення, які спрямовані на подолання важких наслідків, викликаних не тільки відсутністю реформ протягом останніх 25 років, але і спадщиною перебування України в СРСР.

Потрібно продовжувати цю роботу. Щось вже зроблено, наприклад реформа освіти, недавно парламент проголосував і прийняв пенсійну реформу.

- Як ви оцінюєте пенсійну реформу? - Пенсійна реформа - це важливий і позитивний крок з точки зору макроекономічної стабільності, фіскальної стійкості і побудови справедливої ​​системи.

- У яких ще напрямках є успіхи або пробуксовки? - Що стосується медичної реформи, то про неї йде дискусія. Це теж дуже важлива і значна реформа, і я сподіваюся, що вона теж буде прийнята (19 жовтня Верховна Рада прийняла медичну реформу, що вимагає внесення змін до проекту Держбюджету на 2018 г. - Ред.).

Одне з найскладніших напрямків - судова реформа. Президент України заявив, що буде підготовлений законопроект про створення окремого незалежного антикорупційного суду. Вже працює НАБУ, створена спеціальна прокуратура, тепер потрібен окремий суд.

Уряд, зі свого боку, продовжує процес дерегуляції: восени буде підготовлений до скасування черговий пакет застарілих обмежуючих нормативних актів.

Дерегуляція дозволяє значно зменшити адміністративний тиск і корупційні ризики, полегшити залучення інвестицій. Дуже важливим напрямком є ​​також приватизація, але тут поки майже ніякого прогресу немає.

Хочу відзначити і процес формування Бюджету на 2018 р ньому ес
+38 (044) 379 29 63
info@ulbclub.org
Сopyright © УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ БІЗНЕС-КЛУБ. 2017. Усі права захишено.